"Nigdy nie należy słuchać kwiatów.
                             Wystarczy na nie patrzeć i je wąchać.
                             Moja róża rozsiewała woń na całą planetę"

                                      Mały Książe Antoine de Saint-Exupery

Menu

Strona główna
Kursy Aromaterapii
Aktualności
O nas
Nasza historia
Dołącz do nas
Nasze czasopismo
Nasza strona aromaterapia.pl
Klauzula RODO
Kontakt


Zarząd Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego serdecznie zaprasza na
KURSY „PODSTAWY AROMATERAPII” Z WARSZTATAMI, organizowane 1-2 razy w roku w Warszawie. Informacje o terminach i miejscu kursu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem można będzie znaleźć na stronie www.pta.org.pl, a także w Kwartalniku AROMATERAPIA i na stronie www.aromaterapia.pl, gdzie można znaleźć również informacje o poprzednich kursach.

Najbliższy , dwustopniowy, kurs aromaterapii organizowany przez Zarząd PTA 
planowany jest na 18 (sobota) i /lub 19 (niedziela) kwietnia 2020 
w Naturalnym Centrum Zdrowia ul. Grażyny 15 w Warszawie 
Kurs jest dwudniowy:

  • Dzień 1. Kurs teoretyczny I stopnia Podstawy Aromaterapii z Warsztatami (sobota)- całodzienne wykłady prowadzone według programu autorskiego dr I.Konopackiej-Brud i dr W.S.Bruda połączone z warsztatami, polegającymi na wykonaniu każdego z uczestników mieszanki olejków o określonym działaniu.Cena-700.00zł
  • Dzień 2. Kurs II stopnia Masaż Aromaterapeutyczny ( niedziela)prowadzony przez mgr. Rehabilitacji Tomasza Podgórskiego Kurs obejmuje praktyczną naukę przygotowywania mieszanek olejków eterycznych oraz naukę specjalistycznego masażu, który będzie wykonywany przez samych uczestników. Każdy uczestnik kursu w ramach opłaty otrzymuje oryginalny podręcznik masażu autorstwa prowadzącego. (Cena-500.00zł)
Do wyboru: Jeden lub Dwa dni kursu.

Osoby które są zainteresowane tylko wiedzą teoretyczną oraz umiejętnością i techniką tworzenia mieszanek olejków mogą wybrać i opłacić pierwszy dzień kursu. Dla osób które wcześniej ukończyły kurs teoretyczny polecany jest kurs II stopnia Masażu aromaterapeutycznego. 


Uwaga !! Kurs dwudniowy 1100.00 zł tzn. 100.00 zł bonifikaty. Szczegóły dotyczące programu, zgłoszeń, wpłat itd. info@pta.org.pl.

Prezes Zarządu
Polskiego Towarzystwa Aromaterapeutycznego
dr inż. Iwona Konopacka-BrudWszelkie prawa autorskie zastrzeżone